سال سال

درباره سال سال


ماست بستنی (Frozen Yogurt) نوعی بستنی است که با پایه ماست تهیه شده و به دلیل طعم لذیذی که دارد به عنوان یکی از بستنی های پرطرفدار دنیا مطرح است.

یکی از دلایل رشد سریع این تجارت سالم تر بودن ماست بستنی نسبت به سایر بستنی هاست. در واقع این محصول از چربی و قند بسیار کمی برخوردار بوده و وجود باکتری های مفید در آن برای دستگاه گوارش بسیار سودآور می باشد. این مساله باعث شده است که این محصول با استقبال بی نظیری روبرو شده و تجارت ماست بستنی از تجارت های پر سود سال 2012 باشد.

"سال سال" اولین برند سلف سرویس ماست بستنی دنیاست که به ابتکار بابک بختیاری (موسس فروشگاه های زنجیره ای آیس پک) در ایران پایه گذاری شده است.

از ویژگی های مهم این برند علاوه بر کیفیت بسیار بالای ماست بستنی ارائه شده، این است که مشتریان می توانند طعم های مورد نظر را با حجم دلخواه به صورت سلف سرویس تهیه و با اضافه نمودن تاپینگ (شامل میوه های فصل، ژله، انواع شکلات و غیره) ترکیب مورد علاقه خود را میل نمایند.

در حال حاضر برند "سال سال" رو به توسعه بوده و تعداد فروشگاه ها و تنوع محصولات جانبی ارائه شده توسط آن (انواع نوشیدنی سرد و گرم، انواع کیک و ...) در حال گسترش است.